Kilka słów o marce Perfect Fit

karma perfect fit dla kota

Każdy klient sklepu zoologicznego poszukujący karmy dla swojego podopiecznego natyka się na produkty wielu różnych marek. O większości słyszy w reklamach, napotyka je u znajomych, którzy również posiadają psy czy koty a niektóre pierwszy raz widzi dopiero na sklepowych półkach lub stronach sklepów zoologicznych. Jedną z takich marek jest Perfect Fit, która w swojej ofercie posiada suche karmy przeznaczone dla psów i kotów. W tym artykule przedstawimy w skrócie według jakiej filozofii produkowane są karmy tej marki oraz jaka jest jej oferta.

Polecamy produkty marki Furtrim

Jak każdy wie, wiele popularnych marek karm dla psów i kotów powstaje głównie dzięki pracy naukowej specjalistów zatrudnionych przez popularne korporacje. Tak jest również w przypadku marki Perfect Fit, która powstała dzięki ciężkiej pracy angielskiego instytutu Waltham należącego do Marc Incorporated. Instytut ten działa od blisko 50 lat a jego dokonania naukowe wykorzystywane są do produkcji karm wielu popularnych marek m.in. Pedigree, Whiskas czy Royal Canin.

Marka Perfect Fit, która również korzysta z bogatych zasobów wiedzy instytutu Waltham, działa według prostej filozofii: szczęśliwy pies/kot = szczęśliwy właściciel. Według Perfect Fit, aby to osiągnąć nie wystarczy jedynie zapewnienie psu czy kotu odpowiedniego pokarmu. Właściwa opieka nad pupilem, dzięki której będzie on zdrowy oraz pełen energii powinna obejmować 3 główne elementy. Każdy z tych elementów jest równie ważny w trosce o zdrowe i długie życie psa lub kota.

Pierwszym elementem jest dobranie dla swojego podopiecznego właściwego pokarmu, który będzie nie tylko smaczny, ale również i zdrowy. Perfect Fit posiada w swojej ofercie suche karmy przeznaczone dla psów i kotów w różnym wieku i o różnym trybie życia. Każda z nich powstała we współpracy z doświadczonymi specjalistami (m.in. z instytutu Waltham) oraz została wyposażona w innowacyjną formułę „Perfect Fit total 5”.

karma dla kota - jaką wybrać

Drugim elementem, równie ważnym co pierwszy w życiu każdego szczęśliwego czworonoga, jest ruch. Tylko połączenie odpowiedniej diety i ruchu może zagwarantować, że nasz podopieczny nie będzie borykał się z nadwagą oraz zachowa pełnie sił (dzięki wzmocnieniu m.in. mięśni oraz serca).

Ostatnim, trzecim elementem, jest zabawa. Wspólna zabawa psa czy kota z właścicielem nie tylko pomaga w nawiązaniu specyficznej więzi między nimi, ale również stymuluje pracę jego mózgu.

Oferta marki Perfect Fit obejmuje, jak już wspomnieliśmy wcześniej, suche karmy dla psów i kotów (4 karmy dla psów i 6 karm dla kotów). Karmy dla kotów dostosowane zostały do wieku zwierzęcia oraz do jego specyficznych potrzeb. Znajdziemy tu zatem karmy dla kociąt, kotów wysterylizowanych, wrażliwych, dorosłych oraz kotów przebywających głównie w mieszkaniach. Jeśli chodzi o karmy dla psów znajdziemy tutaj produkty podzielone według wieku i rasy zwierzaka tj. karmy dla szczeniąt małych i dużych ras oraz dla psów dorosłych małych i dużych ras.

Podsumowując marka Perfect Fit to produkty stworzone z pasją przez specjalistów korzystających z bogatego zasobu wiedzy i doświadczenia instytutu Waltham. Jej główne założenia to nie tylko stworzenie pokarmu idealnie dostosowanego do potrzeb zwierząt w różnym wieku i o różnym trybie życia, ale również przekazywanie właścicielom wiedzy o tym co powinna obejmować pełna opieka nad zwierzakiem. Dzięki temu powstała marka, która szerzy wiedzę o trzech podstawowych elementach właściwej opieki nad zwierzętami: właściwym odżywianiu, zapewnieniu odpowiedniego poziomu ruchu oraz zabawie, która ma za zadanie ćwiczenie mózgu.

CategoriesBez kategorii