Listwy antyprzepięciowe

Linię Energy Saver tworzy aż 15 produktów - wśród nich listwy antyprzepięciowe z nożnym przełącznikiem, gniazdem „master” lub z pilotem i przydatny miernik poboru energii elektrycznej. Wprowadziliśmy 3 dedykacje: H&O, AV i PC. Cechą odróżniającą ekolistwy od innych jest nowa funkcja odłączania od zasilania urządzeń pozostających w stanie stand-by.

Korzyści używania listew antyprzepięciowych Whitenergy

Korzystanie z ekolistew pozwala mieć swój wkład w zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i emisji CO2 do atmosfery, a dodatkowym „skutkiem ubocznym” jej użytkowania jest niższy rachunek za prąd.

Ekolistwy Whitenergy zapewniają też urządzeniom ochronę przed szkodliwymi skutkami przepięć sieci zasilającej, również przed pożarami, posiadają także zabezpieczenia przed dziećmi. Warto pamiętać, że unikanie pozostawiania sprzętów w stanie stand-by pozytywnie wpływa na ich żywotność.

Rozwiązania bezpieczne i wygodne

Zastosowana w produktach Energy Saver technologia gwarantuje im wysoką wydajność energetyczną, a wygoda i praktyczność umożliwiają swobodne korzystanie z nich w domu i w biurze. Konstrukcja ekolistew pozwoli Ci umieścić je w niewidocznym miejscu bez nie ingerencji w estetykę wnętrza, nie tracąc jednak kontroli nad podłączonymi do niej sprzętami.

Powrót

Copyright © 2009 ENAN