Żywienie malutkiego psa – jaką karmę pozyskać dla małego psiaka?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla psów. Razem z życzeniami użytkowników w ich ofercie można znaleźć karmy dla dużych psów, zaś także i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie istotne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt oraz czworonogów dojrzałych znacząco się rozmaici. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie mikroskładniki odżywcze daje? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i także opisać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree utworzyła dwa modele karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o te czołowe w propozycji marki odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras czworonogów i 3 warianty karm dane dla psów odmian małych dużych i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została sporządzona przez szereg doświadczonych ekspertów z myślą o tym, aby zapewnić szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i ryż, które są znakomite dla drobnych żołądków młodych piesków. Dodatkowo karma Pedigree junior okraszona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w czasie mocnego przyrostu. Oprócz walorów odżywczych należałoby też wspomnieć o plusach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, sporą porcję mięsa (26%), oleje i tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
najlepsze karmy dla psów tutaj
Oprócz karmy suchej marka oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada świeże mięsne kawałki skąpane w galaretce, która usprawnia wchłanianie elementów odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temuż żywność jest nie jedynie smaczna, ale jeszcze odpowiednia i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze odpowiedzialne za solidne i zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), poprawiające odporność (witamina E plus minerały) plus wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Reasumując propozycja firmy Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest nieco obfita, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Również są to karmy wyprodukowane przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle optymalizuje swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu własnym oraz fachowców z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są więc to karmy doskonale dobrane do potrzeb aktywnie kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.

CategoriesBez kategorii